הדברים שפשוט חייבים לקחת כשיוצאים מהבית עם תינוק

הדברים שפשוט חייבים לקחת כשיוצאים מהבית עם תינוק

איזו שמחה יש כשנולד תינוק או תינוקת. ההתרגשות מכל תנועה וחצי חיוך היא גדולה. עוברים כמה ימים וכמה לילות טובים עם הבייבי בבית ואנחנו מתחילים לחשוב על לצאת החוצה לטיול עם התינוק. זה יכול להיות לבית הקפה השכונתי, לסיבוב ברחובות השכונה או לגינה, שליד הבית. אנחנו רוצים, שיהיה לתינוק נוח ונעים. אז מה לוקחים? אלו הם 3 הדברים שפשוט חייבים לקחת כשיוצאים לטיול עם התינוק.

מגבונים, את הכל הם מנקים

מה היינו עושים בלי מגבונים? אפשר להשתמש בהם כשאין סבון ומים בסביבה, חשוב לשמור על הידיים נקיות מלכלוך כאשר אנחנו מטפלים בתינוק. המגבונים מסייעים גם בניקוי שאריות אוכל וחלב מהבגדין ובניקוי התינוק בזמן החלפת חיתולים.

מומלץ לקחת לטיול מגבונים המתאימים לניקוי עדין של עור התינוק כדאי גם לקחת מגבונים עדינים לניקוי האף אם חלילה התינוק מצונן.

לא קוראים לו סתם-תיק החתלה

אחת מהקניות הכי חשובות היא תיק החתלה נוח שאפשר לתלות על העגלה ושיהיה בו מספיק מקום לבקבוק או שניים, מוצצים, מגבונים, מזון תינוקות והכי חשוב חיתולים. חשוב שהחיתולים יתאימו למשקל וגודל התינוק על מנת שיספגו ספיגה מרבית ולא לשכוח למרוח משחה אחרי החלפה.
רצוי תמיד לקחת כמה חיתולים בתיק ההחתלה למקרה והטיול יתארך קצת יותר מהמתוכנן.

טיולים עושים אותנו רעבים

עם השמש והאוויר הצח בחוץ מגיע התיאבון. עד גיל חצי שנה תינוקות רק יונקים ושותים תחליפי חלב. 
חשוב לקחת בתיק קופסה לאחסון כמה מנות של תחליפי חלב וכמובן 2 בקבוקים עם כמות מים מורתחים להכנת בקבוק. כשהתינוק גדל בסביבות גיל חצי שנה מגיע הזמן לקחת לטיול עם התינוק מחיות מוכנות ולתת לתינוק לטעום ולגלות טעמים חדשים. קצת לפני גיל שנה כשהתינוק כבר אוכל יותר מוצקים ומתאמן באחיזה אפשר להוסיף לתיק גם חטיף אורז אחד או שניים, שיוכל להחזיק ביד, לאכול ולשחק עם הידיים.

בכל טיול עם התינוק כדאי להוסיף חיתול בד גדול שאפשר לפרוש על העגלה, שקיות אשפה קטנות, בגדים להחלפה ומשטח פעילות /שמיכה לפרוס על הדשא. ארגון נכון לפני שיוצאים מהבית עם תינוק יגדיל לנו את ההנאה בבילוי עם התינוק וייצור את החוויה המושלמת.

בלוג יינות ביתן

כל הזכויות שמורות ליינות ביתן © 2019

סגירת תפריט
Bitnami