המדריך למסיבת יום הולדת מושלמת

המדריך למסיבת יום הולדת מושלמת

אחד הימים המרגשים ביותר לשנה לילדים הוא יום ההולדת שלהם. לנו ההורים, עולות שאלות כיצד נחגוג להם: האם  עם כל הכיתה, או אולי רק עם מספר מצומצם של חברים, האם להזמין את כל המשפחה או שנסתפק במשפחה הגרעינית, אירוע גדול, יום הולדת צנוע, אירוח בבית או בחוץ והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לארגן מסיבת יום הולדת מושלמת לילד או לילדה.

בבית או בחוץ?

השאלה הראשונה שכדאי להתמקד בה היא האם נחגוג בתוך הבית או בחוץ. אם תגלו כי בחוץ יום נעים, הילדים ייהנו מאוד ממרחב פתוח בו יוכלו להשתולל ולהוציא מרץ. במידה וההכרעה נפלה ואתם חוגגים בחצר הבית, השיגו מראש מספר מחצלות גדולות ושולחן גדול וארוך, מפה וכלים חד פעמיים . זהו למעשה הציוד העיקרי שלו אתם זקוקים. אם אתם מעדיפים אירוח בבית, חישבו על הפן הבטיחותי ופנו כל מה ששביר או חד. תוכלו לתכנן פעילות קצרה של כשעה וחצי בהתאם לבחירתכם.

כיצד נקשט?

להיכנס לבית שמקושט כולו בבלונים מעניק תחושה חגיגית בלב ומראה צבעוני לעין. גם בחוץ תוכלו לתלות בלונים בין העצים. הוסיפו קישוטים ומוצרים למסיבות, בלונים, שלטים צבעוניים ליום הולדת, קישוטים מנצנצים ועוד. רעיון יצירתי נוסף הוא מסיבת נושא. ישנן חנויות ייעודיות לכך. תוכלו להחליט על נושא מסוים ולפיו לקשט את הבית כולו בנושא פיראטים, דובונים או לבבות, החל מהסכום והצלחות, המפיות והמפות ועד לקישוטים ולאביזרים אותם תוכלו לתת לילדים שהגיעו לחגיגה, כמו רטייה לעין או משקפיים בצורת לב. אל תשכחו לשים מוזיקה ושירי ילדים ברקע שיעצימו את האווירה החגיגית.

כיבוד ליום הולדת

אין חגיגה בלי עוגה. אבל איזה כיבוד ליום הולדת נוסף נבחר להגיש? אם תבנו רכבת מפלפלים ובכל פלפל תשימו מקלות של מלפפונים וגזר ועגבניות שרי כגלגלים, תגלו שהילדים יאכלו את הירקות בהנאה. גם מגשי פירות מעוצבים כיד הדמיון יעשו את העבודה. רכשו חטיפים ליום הולדת ופזרו אותם לאורך שולחן יום ההולדת בקערות שקופות כדי שהשולחן יהיה צבעוני ומזמין. תוכלו גם לחלק שקיות הפתעה בסיום יום ההולדת.

שלושה טיפים לניקיון

  • שימו שני פחים גדולים משני צדי השולחן. רעיון פשוט וגאוני שיחסוך לכם עבודה רבה.

  • אם יש ברשותכם IROBOT  תגלו כי הוא מהווה כלי עזר מצוין לניקוי השאריות של החטיפים שהתפוררו על השטיח או הרצפה.

  • לרוב נהוג להשתמש בכלים חד פעמיים, שימו את כל מה שנשאר על השולחן, תקפלו בתוך המפה, ומשם החבילה תגיע בזריזות לפח שליד השולחן.

לסיכום, אפשר בקלילות לתכנן מסיבת יום הולדת בתקציב המתאים לכל כיס בתוספת כיבוד שבחלקו בריא ובוודאי טעים ולתכנן כיצד יהיה אפשר לנקות בקלות ובמהירות. בסופו של דבר זכרו תמיד שהדבר הכי חשוב לילדים הוא מצב רוח טוב, העוגה והמתנות.

בלוג יינות ביתן

כל הזכויות שמורות ליינות ביתן © 2019

סגירת תפריט
Bitnami