3 דרכים מומלצות לשמור על בית נקי

3 הדרכים מומלצות לשמור על בית נקי

מי מאתנו לא אוהב בית נקי? יש משהו מזמין וכיפי להיכנס לבית נקי, ריחני ומסודר.

לפעמים זה מרגיש כמו משימה קשה, אבל בחלוקה נכונה למשימות קטנות של ניקיון יומיומי ומשימות גדולות יותר כמו ניקיון וילונות או ארונות שאפשר לנקות פעם-פעמיים בשנה, אז בהחלט אפשר להפוך את ניקיון הבית למשימה די קלה.

ישנן מספר דרכים לנקות את הבית ולשמור במשך זמן על ניקיונו. כולנו מכירים חומרי ניקוי לבית, אך האם אנו מכירים את הסכנות בשימוש בחלק מחומרי הניקוי? סכנות כמו שאיפת חומרים רעילים, גירוי העור ועוד.
האם חשבתם פעם על חומרי ניקוי ידידותיים יותר ?

ידידותי לסביבה ואליי

חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה הם חומרים שמיוצרים במפעלים שלא פוגעים בסביבה, לא מכילים חומרים רעילים שהיו קיימים בעבר ועשויים מחומרים שלא מזיקים למשפחתכם ולכם.

שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים מסוג זה יפחית את הסיכון בשאיפת חומרים רעילים כי הם פשוט לא נמצאים במוצרים אלו.

ניקיון יסודי – זה יום יומי

נכון שלא כל יום אנחנו מנקים את התריסים ואת הקרמיקה באמבטיה, אבל אם נאמץ לנו את המנהג לנקות בכל יום קצת את הבית, נוכל לשמור לאורך זמן על בית נקי ומסודר. מומלץ, להשתמש במגבונים לניקוי כללי על בסיס יומיומי ולנקות את האבק מהריהוט ואת השירותים והאמבטיה. את הרצפה ניתן לרענן ולנקות בסמרטוט רצפה חד פעמי ריחני ללא צורך בנוזל שטיפה ודלי מים. שטיפה עם נוזל רצפה ידידותי ללא חומרים רעילים ועם ריח נעים אפשר לשמור לשטיפה של כל הבית, פעם- פעמיים  בשבוע.

טבעי זה הכי הכי

חומרי ניקוי לבית רבים, מכילים כיום מרכיבים טבעיים. אפשר למצוא בחומרי ניקוי חומרים כמו חומץ, סודה לשתייה ואפילו לימון. מרכיבים טבעיים כאלו יצליחו לנקות היטב את הקרמיקה באמבטיה, יורידו את האבנית, יסירו כתמי עובש ושומנים ואף יוסיפו לובן וניקיון לכביסה. שימוש נכון במוצרים כאלו הופך את הניקיון  לפשוט ובריא יותר.

אל תנקו סתם ,תנקו חכם

אפשר לשטוף רצפות, לנקות ולשאוב שטיחים ואת השירותים והאמבטיה עם חומרי ניקוי ידידותיים. בזמן הניקיון כדאי לפתוח מעט את החלון, לשים כפפות לשמירה על עור הידיים כשמנקים את השירותים ולהשתמש בספריי לבישום עדין של הבית. אם נכיר את חומרי הניקוי הידידותיים, נחלק את משימות הניקיון נוכל ליהנות מבית נקי וחיים בריאים עם המשפחה והמון אורחים.

בלוג יינות ביתן

כל הזכויות שמורות ליינות ביתן © 2019

סגירת תפריט
Bitnami